LED lampičky

Nech světlo zářit!

Jsme dvě kreativní duše, manželé Bára a Janek, které spojuje nejen láska vzájemná, ale také láska k tvoření a vymýšlení nových, neotřelých nápadů, které se postupně snažíme v rámci volného času realizovat.
Pro odpověď na otázku, jak vlastně přišel nápad něco takového vytvořit musíme zpátky do roku 2017, kdy jsme k příležitosti narození naší první dcery Barunky dostali od kamarádek krásný, osobní dárek – ručně malovaný obraz hvězdné oblohy v okamžiku a místě jejího příchodu na svět. Tento jedinečný obraz si ihned našel své místo na stěně v dětském pokojíku. Po narození druhé dcery Anežky začal Janek každý večer Barunku v pokojíku uspávat. Každý večer se tak díval na noční oblohu nad její postýlkou, až se zrodil nápad.
 
Proč by se hvězdy nemohly rozzářit?
 
Tato jednoduchá otázka dala vzniknout myšlence na originální pokojové svítidlo a práce na prvních prototypech mohla začít. Stejně jako mnoho cest, ani tahle nevedla přímo rovně k cíli. Narazili jsme na mnoho problémů a překážek, prošli jsme si řadou pokusů. Prvotní nespokojenost ani neúspěchy nás však nezastavily, a tak Vám dnes můžeme nabídnout neobyčejné pokojové svítidlo. Světlo vzpomínek, které může prozářit i Váš domov.
 
Následně na to navázaly interiérové lampičky s reálným vyobrazením hvězdné oblohy a jiných tématických obrázků.
 
  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1