Sukně

334/DO 334/DO2 334/SKL Zvolte variantu

Sukně se zdá být nedostupná, ale není! Objednávejte prosím přes tlačítko "Dotaz" níže, vše zhotovujeme na zakázku vaší postavě. Díky tomu, že se jedná o ruční zakázkové šití a originální autorský potisk je dodací lhůta u oblečení až 1 měsíc. K objednávce sukně nám prosím napište jakou chcete variantu, váš obvod pasu a jakou chcete délku sukně. 


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
1 060 Kč 940 Kč 1 755 Kč od 940 Kč
  • Varianta
Kategorie: Dámské
 

Sukně z bavlněného saténu je pevná a krásně drží tvar. Barva je temně modrá připomínající starou tradiční techniku modrotisku, kdy se látka do popu namáčela 5krát. Sukně je skládaná do širokého pasu, který má v bocích gumu a vzadu je na zip. Guma na boku má své opodstatnění a to, abyste mohly bez výčitek přibírat :) Do kapes ukrytých ve skladu hravě ukryjete všechny vaše poklady. Nebo jen mobil a klíče! ;) Délku sukně si zvolíte sami. 

 

Sukně řasená do pásku je jednoduchá, pružná a jemná a zatím jsem ji šili z polyesteru a lycry.

 

Mějte na paměti, že vám můžeme ušít cokoliv, z čehokoliv a že těch možností je opravdu hodně! Materiálů je velké množství, z barevných kombinací zatím modrobílá a bílomodrá, ale chystáme se i na další. A o střihu ani nemluvě! Pokud chcete něco jakkoliv upravit, nebojte se nám o tom napsat a rádi vám sukni ušijeme podle vás.